Staré akce

Akce proběhlé v minulých letech

Pro aktuální akce klikněte sem.

 

2016 Co bylo
15.1. pá Putovní mládežnická adorace – Prasklice/Morkovice
16.1. so Děkanátní bál* – 20:00, sál psych. léčebny v KM
22.1. pá AG Ples* – 19:30, DK KM
12.-14.2. Děkanátní mládežnická lyžovačka – Andělská Hora
19.2. pá Putovní mládežnická adorace – Hradisko
26.-28.2. Postní duchovní obnova* – AG KM
4.3. pá Křížová cesta – v 16:30, sv. Mořic v KM
18-19.3. pá-so Děkanátní setkání mládeže – AG KM; předprogram 18.3. pá
3.4. ne Děkanátní pěší pouť k roku milosrdenství – KM-Hostýn
15.4. pá Putovní mládežnická adorace – Rataje/Zlobice
20.5. pá Putovní mládežnická adorace – Koryčany
17.6. pá Putovní mládežnická adorace – Zborovice
20.-31.7. Světové dny mládeže* – Krakov (20.-24.7. předprogram)
16.9. Putovní mládežnická adorace – Zdounky
21.10. Putovní mládežnická adorace – P. Maria KM
18.11. Putovní mládežnická adorace – Břest
2015/2016 – Co bylo pravidelně/dlouhodobě
Putovní mládežnická adorace – třetí pátky v měsíci večer, vždy jinde.
Večery chval v KM* – pravidelně vždy poslední so v měsíci v 19:00 na Malém Vale. Nepravidelné chvály viz odkaz.

 

2015 Co bylo
29.12.-2.1. Evropské setkání Taizé* – Praha
16.1. pá Putovní mládežnická adorace18:30, Zdounky
22.1. čt Ekumenická bohoslužba se zpěvy z Taizé* – 18:00, sv. Mořic Kroměříž
24.1. so Ekumenická bohoslužba* – 17:00 u husitů, Kvasice
24.1. so Děkanátní ples* – 19:30, DK Kroměříž
20.2. pá Putovní mládežnická adorace19:00, Hradiskoruší se
20.-22.2. Děkanátní mládežnická lyžovačka – Malá Morávka
28.2.-.1.3. Postní duchovní obnova – AG, vede o. Marián Kuffa
17.3. út Přednáška o pronásledování křesťanů v Nigérii* – 18:00, AG KM
20.3. pá Putovní mládežnická adorace – 18:00, Cetechovice
28.3. so Arcidiecézní setkání mládeže* – Prostějov
10.4. pá velké mládežnické spolčo – 18:00 Kvasice
17.4. pá Putovní mládežnická adorace – 18:00, Žalkovice
18.+19.4. Muzikálové pašije „Až na smrt“* – Tovačov + Sv. Kopeček
15.5. pá Putovní mládežnická adorace – Rataje – ruší se (Eucharist. kongres)
15.-16.5. Diecézní Eucharistický kongres* – Olomouc
23.5. so Letnice – AG KM
5.-7.6. Cross Force* – Archa, vojenský víkend, zejm. ministranti.
19.6. pá Putovní mládežnická adorace – Střílky
prázdniny Antiochia – 14denní turnusy
15.-22.8. Tábor pro děti z děkanátu KM – 8-15 let, Potštát
18.9. pá Putovní mládežnická adorace – P. Maria KM
2.10. pá velké mládežnické spolčo – Sv. Mořic KM
16.10. pá Putovní mládežnická adorace – Zborovice – ruší se
16.-17.10. Národní Eucharistický kongres*- Brno
6.11. pá Mládežnická děkanátní maškarní tancovačka – 19:00, DK Zdounky
27.-29.11. Animátorská víkendovka – i pro případné zájemce o spolupráci (nezávazně)
20.11. pá Putovní mládežnická adorace – Hulín
18.12. pá Putovní mládežnická adorace – Kvasice
19.12. so Animátorská schůzka – AG KM, i pro zájemce o spolupráci (nezávazně)

 

plan-akci-2014-maly2
Nejdůležitější akce 1/2 roku 2014 – pro větší plakátek na něj klikni.
2014 Co bylo
07.2. pá Prvopáteční rande na AG*
8.2. so Bobovačka/výšlap na Hostýn
9.2. ne Večer chval u P. Marie v KM – 19:00*
21.-23.2. Fórum mládeže ol. arcidiecéze v KM*
14.-16.3. Duchovní obnova na AG*
22.3. so Filmová sobota – Cyril a Metoděj – Apoštolové Slovanů – 19:00, Hulín
24.-27.3. Týden pro život* – ve st přednáška „O žirafách a lidských embryích“
04.4. pá Hudební křížová cesta pro mládež – 18:00, Prvopáteční rande na AG*
06.4. ne Muzikálové pašije „Až na smrt“* – 19:00, KM
06-13.4. Týden modliteb za mládež* – všude
12.4. so DĚkanátní Setkání (DĚS) mládeže v Prasklicích
27.4. ne Přenos ze svatořečení Jana XXIII a JPII – 10:00, film o JPII* – 17:30
02.5. pá Prvopáteční rande na AG*
16.5. ne Putovní mládežnická adorace – 19:00, Hulín
23.5. pá Noc kostelů*
25.5. ne Zraněný pastýř (divadlo)* – 19:00, KM u P. Marie
7.6. so Přijďte poznat Polárku* – 14:00, KM – fara u P. Marie
20.6. pá Putovní mládežnická adorace – 19:00, Morkovice
17.-23.8. Celostátní setkání animátorů* (a pracovníků s mládeží) v Třešťi
prázdniny tipy na prázdniny*
září Skautský nábor* – pro děvčata
6.9. so Ministrantská pouť* – 9:00, sv. Mořic v KM
13.9. so Děkanátní pouť na Velehrad * – kdo by chtěl na kole/pěšky, ať napíše
14.9. ne Muzikálové pašije „Až na smrt“*- repríza, 20:00, sv. Mořic v KM
19.9. pá Putovní mládežnická adorace – 18:00, sv. Mořic v KM
27.9. so Sportovní den – 13:30 na AG
03.10. pá Prvopáteční rande na AG* – možnost přespat do pouti 4.10.
04.10. so Pěší pouť na Hostýn* – AG + děkanátní mládež.
17.10. pá Putovní mládežnická adorace – 19:00, Koryčany
25.10. pá Filmová sobota – Syn Boží – 19:00, Hulín
07.11. pá Prvopáteční rande na AG*
07.-9.11. Taneční víkend* – Archa
21.11. pá Putovní mládežnická adorace – 19:00, Kvasice
21.-23.11. Tee-pee 1/4* – Přístav. Pro 14-16ti-leté, 4 víkendy, 4 témata.
05.12. pá Prvopáteční rande na AG*
05.-7.12. Duchovní obnova* – Archa, s křížem ze SDM od sv. JPII.
19.12. pá Putovní mládežnická adorace – 18:45, Chropyně Břest
29.12.-2.1. Evropské setkání Taizé* – Praha

 

2014 – Co bylo pravidelně/dlouhodobě
Filmové soboty v Hulíně – zpravidla každou čtvrtou so v měsíci v 19:00
Večery chval v KM* – pravidelné poslední so v měsíci v 19:00 na Malém Vale. Nepravidelné viz odkaz.
Prázdniny, 14-ti denní turnusy – – Antiochia*
ostatní – viz 2015

 

2013 Co bylo
23.2. so Večer chval u sv. Mořice v KM – 19:30 *
15.3. pá Mládežnická křížová cesta v KM, zpráva z akce zde
17.-24.3. Týden modliteb za mládež*
23.3. so Arcidiecézní setkání mládeže na Velehradě – už od 13 let! zpráva z akce zde
25.3. po Venkovní křížová cesta v KM*
03.4. st Večer chval u sv. Mořice v KM – 19:30*
05.4. pá Prvopáteční rande na AG
10.4. st Předn. o sv. Cyrilu a Metodějovi – Byzantská mise, 18:00, KM*
15.4. po Předn. o sv. C+M – Úcta ke sv. C+M – Velehrad a Řím, 17:00, KM*
20.4. so Filmová sobota v Hulíně na kaplance – film Surfařka – 19:00
26.4. pá Koncert Slávka Klecandra v Hulíně – 19:00*
27.4. so Večer chval u sv. Mořice v KM*
14.5. út Předn. o sv. C+M – CM misie v dějinách Slovanů – 17:00, KM*
15.5. st Předn. o sv. C+M – Bratři ze Soluně, spolupatroni Evropy – 17:00, KM*
18.5. so Vigilie na Křébech – 20:30*
22.5. st Beseda o žití v Ugandě – po mši v 18:00, v KM u sv. Jana*
24.5. pá Noc kostelů – celorepublikově*
25.5. so Filmová sobota – v Moci ďábla – 19:00, Hulín
do 25.5. Výstava bulharských ikon – zámek KM, vstup zdarma*
25.5. so Večer chval u P. Marie v KM – kaple sv. Tadeáše/zahrada*
07.6. pá Prvopáteční rande na AG*
29.6. so UŠ! – Ukončení Školy pro SŠ/ VŠ v Hulíně – 18:00
29.6. so Večer chval u sv. Mořice – křestní kaple – 19:00 *
31.8. so Bodka za prázdninama v KM – 16:00
21.9. so Sportovní den na AG v KM – 13:30
24.9. út Přednáška o setkání v Riu na AG v KM – 18:00*
4.10. pá Prvopáteční rande na AG*
6.10. ne Benefiční koncert pro Zlámanku v KM – 15:00*
11.10. pá Zábava ve Zborovicích – 20:00
20.10. ne Worship koncert (chvály)* v KM – 19:00
26.10. so Filmová sobota v Hulíně na kaplance- 19:00
01.11. pá Prvopáteční rande na AG*
23.11. so Den arcidiecéze* v Olomouci – 10:00
30.11. so Filmová sobota v Hulíně na kaplance – 19:00
6.12. pá Prvopáteční rande na AG*
8.12. ne Koncert chval* v KM u sv. Mořice v 18:00
13.12. pá Adventní adorace pro mládež – v Morkovicích – po mši sv. v 19:00
21.12. so Filmová sobota v Hulíně na kaplance – 19:00
31.12. út Silvestr – v Hulíně na kaplance

 

2013 – Co bylo pravidelně/dlouhodobě
Filmové soboty v Hulíně – zpravidla každou čtvrtou so v měsíci v 19:00 (bližší info na mladezkromeriz[at]signaly.cz)
Večery chval v KM* – pravidelně vždy poslední so v měsíci v 19:00 na Malém Vale. Nepravidelné chvály viz odkaz.
2013 CM caching*
2013/2014 Vezmi a čti celou Bibli*
23.-28.7. Čenstochová, 26.-28.7. Rožumberok – Světové dny mládeže* , zpráva z akce zde
Prázdniny, 14-ti denní turnusy – Antiochia čili PraEva*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *